Montaż klimatyzacji Radom

Myślisz o tym, aby zainwestować w system chłodzenia? Szukasz firmy, która w sposób profesjonalny zajmie się montażem i dysponuje zespołem doświadczonych instalatorów? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy kompleksowy montaż klimatyzacji i serwis na terenie całego Radomia i nie tylko. Gwarantujemy sprawne działanie instalacji oraz posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania usług serwisowych.

Nasze usługi zakładania systemów cechuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Oznacza to, że otrzymują Państwo usługi wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Każda nasz usługa wyceniania jest indywidualnie. Oferujemy takie działania jak założenie klimatyzacji w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, lokalu użytkowym, restauracji, biurze, jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych. Pomożemy w wyborze urządzenia oraz dobierzemy odpowiednią moc, nieważne czy jest to instalacja klimatyzacji do domu, do mieszkania czy do biura.

Zapewniamy założenie systemu oraz pełen serwis zarówno w okresie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Klientom korzystających z naszych usług proponujemy 5 lat gwarancji z możliwością przedłużenia na kolejne lata! Wystawiamy Fakture VAT. Oferujemy:

  • najlepszy stosunek jakości do ceny,
  • gwarancję i pełen serwis,
  • indywidulaną i darmową wycenę,
  • wydajne i tanie ogrzewanie,

  • czyste powietrze.

Jakie klimatyzatory instalujemy?

Jeśli chodzi o zakładanie klimatyzacji domowej, proponujemy klimatyzator typu split lub multi split. Jest to najbardziej wydajne oraz najtańsze rozwiązanie.

Klimatyzatory typu split podzielone są na dwie części: jednostkę wewnętrzną i jednostkę zewnętrzną. Jednostkę zewnętrzną umieszcza się z dala od przebywania ludzi, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się idealną temperaturą w zaciszu domu.

Multi split pozwala na instalację wielu jednostek wewnętrznych w budynku i połączenie ich z pojedynczą jednostką zewnętrzną.

KLIMATYZACJA DOMOWA CECHUJE SIĘ NADZWYCZAJNIE NISKIM POZIOMEM GŁOŚNOŚCI ORAZ WYSOKĄ WYDAJNOŚCIĄ

Zawsze chętnie doradzamy Klientom w wyborze klimatyzatorów oraz doborze odpowiedniej mocy dla danego pomieszczenia. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji do domu czy mieszkania prosimy o kontakt.

Serwis klimatyzacji domowej wykonuje się samodzielnie przemywając filtr w jednostce wewnętrznej. Nasza firma wykonuje ogólny serwis klimatyzacji u klienta dwa razy w ciągu roku.

Profesjonalny instalator klimatyzacji w Radomiu

Jako instalatorzy wiemy, że doskonała klimatyzacja z montażem to więcej niż tylko chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczenia. To komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Rozumiemy to i dlatego nasza oferta obejmuje zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdują się najnowsze modele klimatyzatorów, które są energooszczędne, ekologiczne i ciche. Oferujemy założenie modeli, które można łatwo sterować za pomocą smartfona lub pilota, zapewniając pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu.

Doradztwo i profesjonalny montaż klimatyzacji

Nie tylko instalujemy, ale również pomagamy w projektowaniu systemów klimatyzacyjnych. Nasi eksperci dostosowują rozwiązania do specyfiki budynków i indywidualnych potrzeb, zapewniając optymalne wykorzystanie energii i maksymalny komfort. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego modelu i mocy urządzenia, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Instalacja klimatyzacji zgodne z najwyższymi standardami

Każdy instalator klimatyzacji działający w naszej firmie kładzie nacisk na dokładność i profesjonalizm podczas montażu. Nasz zespół składa się z doświadczonych instalatorów, którzy pracują z najwyższą starannością, aby zapewnić bezpieczne i efektywne założenie systemów. Zapewniamy, że każda instalacja jest wykonana zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa.

Oferujemy produkty i usługi zakładania, które są synonimem jakości i niezawodności. Nasze klimatyzatory są wytrzymałe i zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat. Gwarantujemy, że każdy założony przez nas system jest nie tylko funkcjonalny, ale również bezpieczny i wydajny.

Pełna personalizacja oferty – klimatyzacja z montażem

Jako doświadczeni instalatorzy rozumiemy, że każdy Klient ma unikalne potrzeby, dlatego nasza oferta zakładania systemów jest elastyczna. Niezależnie od tego, czy planujesz nową instalację, czy potrzebujesz serwisu istniejącego systemu, nasz zespół jest gotowy pomóc. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura w Radomiu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na bezpłatną konsultację!

LOKALIZACJA

RAKSO
Radom, ul. Klejowa 24
26-600 Radom

Fotowoltaika Radom

KONTAKT

kontakt@klima-rakso.pl
tel. 604 790 418

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną?

Zadzwoń lub napisz!

kontakt@klima-rakso.pl
tel. 604790418