O firmie RAKSO

RAKSO jest firmą, która zatrudnia w swoich szeregach specjalistów w dziedzinie jaką jest montaż oraz serwisowanie systemów klimatyzacyjnych. W ofercie, którą otrzymują od nas nasi klienci, zawierają się klimatyzatory oraz rekuperatory, które cieszą się pozytywną opinią renomowanych producentów.

Urządzenia, których dystrybucją się zajmujemy posiadają wszystkie stosowne atesty, jak również certyfikaty. Dołączamy również trwającą od trzech do pięciu lat od chwili zakupu gwarancję. Stanowi to potwierdzenie jakości produktów, które proponujemy naszym klientom.

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. W zakresie świadczonych przez nas usług nie mogło zatem zabraknąć miejsca dla specjalistycznego doradztwa. Nasi pracownicy z chęcią pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań do domów, mieszkań oraz powierzchni biurowych.

Do każdego z klientów staramy się poodchodzić indywidualnie, zatem jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami. Z pewnością pomożemy w dobraniu najlepszej propozycji dla Ciebie.

LOKALIZACJA

Radom, ul. Klejowa 24
26-600 Radom

KONTAKT

kontakt@klima-rakso.pl
tel. 604 790 418

Jesteś zainteresowany instalacją klimatyzacji?

Napisz lub zadzwoń po indywidualną wycenę

kontakt@klima-rakso.pl
tel. 604 790 418